"Odchudzanie zaczyna się w głowie"
Poznaj Dietę Mentalną
  i odchudź swoje ciało i życie
z wszystkiego, co Tobie już nie służy!

PS. Ta metoda zadziała również u Ciebie, nawet jeśli od lat zmagasz się z nadwagą i próbowałaś już naprawdę wszystkiego..

Wakacje to najlepszy czas na zmiany.
Wykorzystaj ten wakacyjny czas i schudnij.

Zobacz powtórkę szkolenia

Dzięki tej metodzie, która oparta jest na zmianie sposobu myślenia i wykorzystaniu mocy naszego umysłu w procesie odchudzania schudłam w ciągu niespełna roku 35kg.
Schudłam bez zastosowania jakieś specjalnej diety, bez stosowania jakichś produktów na odchudzanie, nie trenowałam również na siłowni w tym czasie.

Na bazie moich doświadczeń w pracy z umysłem, stworzyłam program Dieta Mentalna i dziś moje kursantki również uzyskują wspaniałe rezultaty.
 
Średnio uczestniczki mojego programu chudną ok. 8-12 kg
w trakcie naszej 3-miesięcznej współpracy.

Dla kogo jest Dieta Mentalna?

Ten program jest przeznaczony dla kobiet, które od dawna próbują schudnąć, ale ciągle mają trudności z pozbyciem się dodatkowych kilogramów.
Dla kobiet, które czują, że nadwaga wpływa niekorzystnie na ich życie osobiste, a nawet zawodowe.
Dla kobiet, które czują, że gdyby nie te dodatkowe kilogramy, to byłyby bardziej pewne siebie, bardziej odważne i bardziej lubiące swoje odbicie w lustrze.
Dla kobiet, które chcą znów poczuć się atrakcyjne i piękne.

Jeśli jesteś taką kobietą, to program Diety Mentalnej jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki jego zastosowaniu schudniesz trwale i już nigdy nie doświadczysz efektu jojo.

Stanie się tak dlatego, że zrozumiesz, w jaki sposób funkcjonuje Twój umysł i wykorzystasz jego moc w procesie zmiany.

Wszystko w naszym życiu zaczyna się od myśli. Myśli wpływają na emocje, emocje na działania, a działania na efekty, jakie mamy w życiu. Wystarczy zadbać o pierwszy element tej układanki, aby wszystko w naszym życiu się zmieniło.

Jeśli byłaś już na niejednej diecie, to doskonale wiesz, co masz jeść, aby schudnąć. Doskonale wiesz, jaka aktywność fizyczna pomogłaby Tobie zredukować wagę.

Jestem pewna, że masz ogromną wiedzę w temacie odchudzania... ale jest coś, co powoduje, że nie wdrażasz tej wiedzy w życie lub też zniechęcasz się po kilku tygodniach.

Tym czymś są programy, które są w Twoim umyśle podświadomym i to właśnie one powodują, że mimo starań cały czas nadwaga jest częścią Twojej rzeczywistości.

W moim programie Diety Mentalnej pokazuję, w jaki sposób zmienić te programy i na ich miejsce wgrać nowe, które będą zgodne z wizją życia, jakie pragniesz wieść.

W programie pokazuję, że dbanie o ciało jest ważne, bo to ciało będzie nam służyć do końca naszych dni. Możemy mieć plany, cele, marzenia, ale jeśli nasza fizyczność nas zablokuje, to niestety ten pojazd, jakim jest nasze ciało, dalej już nie pojedzie.

W przypadku stosowania tradycyjnych diet ponad 90% osób, które schudną w ciągu niespełna 2 lat odzyskuje utracone kilogramy (efekt jojo). Dzieje się tak dlatego, że ich umysł nie został odpowiednio przygotowany do tej zmiany. W procesie Diety Mentalnej tego przygotowania dokonujemy. 

Gdy zrozumiesz, jak funkcjonuje Twój umysł, to będziesz mogła wykorzystać jego moc, nie tylko w procesie odchudzania, ale również w każdej innej dziedzinie Twojego życia. 

Jaką wiedzę zyskasz biorąc udział
w  programie  Dieta Mentalna?

dowiesz się, w jaki sposób zmieniając swoje myślenie, możesz wpłynąć na zmianę swojego wyglądu, swojego zdrowia, jak również innych aspektów swojego życia
dowiesz się, w jaki sposób funkcjonuje Twój umysł i jak go przeprogramować, aby stał się on Twoim sojusznikiem w procesie odchudzania
zrozumiesz, że jedzenie ma znaczenie i że to co wkładasz do ust buduje Twoje ciało na poziomie komórkowym. Tak jak do auta nie wlejesz złej jakości paliwa, tak samo po tym kursie nie włożysz do ust jedzenia, które może Tobie szkodzić
poznasz mechanizmy działania producentów żywności i zrozumiesz, w jaki sposób tworzony przez nich komunikat marketingowy wpływa na Twoje wybory żywieniowe. 
nauczysz się wybierać produkty, które służą Twojemu zdrowiu
dowiesz się w jaki sposób schudnąć lekko, łatwo i przyjemnie, bez wysiłku, bez ciężkich ćwiczeń, czy też wymyślnych diet. Przestaniesz walczyć z kilogramami.
zapomnisz o emocjonalnym jedzeniu, bo zrozumiesz, jak funkcjonują Twoje emocje i pamięć Twojego ciała. Będziesz umiała je kontrolować. 
nauczysz się wspierającego Ciebie myślenia i wytrwałości w procesie odchudzania
dowiesz się, jak kształtować swoje życie, tak aby każdy Twój dzień był wyjątkowy
nauczysz się robić porządek w Twojej głowie, tak aby żadna myśl, ani emocja nie rządziła Tobą. Odchudzisz nie tylko swoje ciało, lecz również umysł z tego, co już Tobie nie służy

A dodatkowo:

poznasz mapę świadomości i zrozumiesz, jak ważne jest uwalnianie emocji.
poznasz analizę transakcyjną i głosy ego. Zrozumiesz w jaki sposób te
3 głosy wpływają na Ciebie w trakcje jedzenia.

poznasz 4 światy, w których każdy z nas żyje i zrozumiesz, że aby mieć efekty w świecie fizycznym, to najpierw trzeba właściwie ułożyć, nasz świat mentalny, duchowy i emocjonalny
poznasz metodę 4xK, efekt kumulacji oraz metodę jednego dnia
poznasz techniki dzięki którym zaprojektujesz swoje życie zupełnie na nowo i usuniesz z niego, to co zbędne i co Tobie już nie służy
poznasz techniki dzięki którym wytrwasz w drodze do realizacji każdego celu

Sprawdź, czego dowiesz się w każdym tygodniu:

1️⃣ W tygodniu pierwszym wprowadzającym dowiesz się podstawowych informacji o Diecie Mentalnej i zasadach jej stosowania. W tym tygodniu też omówimy, co jeść i jak jeść, aby ładnie chudnąć. Poznasz też marketing otyłości i zobaczysz, jak manipulują nami media, abyśmy jadły więcej i więcej. 

W tej części skupimy się też na tym, jak produkowana jest żywność i co jest do niej dodawane, jak bardzo nam to szkodzi, a my często nie mamy świadomości istnienia tego. Nasze ciała nie są przystosowane do tak dużej ilości chemii, którą jesteśmy z każdej strony bombardowane. 

Zastosowanie w praktyce, wiedzy z tego modułu, pozwoli Tobie zaoszczędzić kilka tysięcy złotych rocznie na wydatkach związanych z jedzeniem, a cały program zwróci się Tobie kilkukrotnie w ciągu kilku miesięcy. 

Świadome podejście do żywności i wiedza o tym, jak ona jest dziś produkowana, pozwoli Tobie, w dłuższej perspektywie czasu uniknąć wielu chorób, a tym samym kosztów związanych z leczeniem, czy też niedyspozycją w pracy. Wartość tego modułu jest bezcenna, bo nie da się wycenić zdrowia.


2️⃣ W tygodniu drugim - omówimy obciążenia, które same na siebie świadomie bądź nieświadomie przyjęłyśmy. Porozmawiamy o tym, co zabiera nam nadwaga i jak ten proces zmienić.

3️⃣ W tygodniu trzecim - przejdziemy przez analizę transakcyjną i poznasz głosy ego, które towarzyszą nam w procesie jedzenia oraz w innych życiowych sytuacjach. Te głosy to: głos dziecka, głos rodzica i głos dorosłego. Zrozumiesz, jak ważne jest, aby do procesu jedzenia podchodzić z pozycji osoby dorosłej, a nie z pozycji dziecka, czy też rodzica.

4️⃣ W tygodniu czwartym - zagłębimy się mocno w odczuwane przez nas emocje, każda emocja ma swoją cenę i wpływa na to, jak widzimy nasz świat. Przejdziemy przez mapę poziomów świadomości dr Dawida Hawkinsa i zrozumiesz jak ważne jest, aby w życiu korzystać z emocji mocy takich jak odwaga, ochota, neutralność, akceptacja, radość, miłość, a unikać emocji z poziomów siły, takich jak: wstyd, wina, apatia, żal, strach, pożądanie, złość, duma.

5️⃣ W tygodniu piątym - zrobimy porządki i to w sensie dosłownym. Dowiesz jak ważne jest uporządkowanie swoich myśli i jak ważne jest uporządkowanie swojego otoczenia. Zrozumiesz też, że między bodźcem, a reakcją jest przestrzeń i to, od ciebie zależy, jak Ty tę przestrzeń wykorzystasz i jakie emocje i konsekwencje tych emocji wybierzesz. Poznasz również czym jest pamięć ciała i że jest ona często silniejsza niż pamięć umysłu.

6️⃣ W tygodniu szóstym - przejdziemy przez proces akceptacji. Zrozumiesz jak ważna jest akceptacja siebie. W tym tygodniu stworzymy też mapę marzeń, aby twoja podświadomość dostała dokładny kierunek w jakim ma zmierzać, bo jak już wiesz, twoje ciało nie podąży tam dokąd jej nie popchniesz. Musisz stworzyć dokładny obraz, aby on mógł się zmaterializować. W tym tygodniu poznasz też głębiej zasadę 4xK o której wcześniej mówiłam.

7️⃣ W tygodniu siódmym - dowiesz się, jak ważna jest wizualizacja w procesie dążenia do celu, jak również jak ważne jest to, abyśmy przechodziły z radością przez życiowe lekcje. Dowiesz się również jak bardzo krzywdzisz siebie, gdy ciągle wracasz myślami do przeszłości. Wszystko co utrzymujesz w umyśle dąży do materializacji i jeśli będziesz utrzymywała w umyśle negatywne doświadczenia, trudne doświadczenia, to one będę miały powtórkę w twojej przyszłości. A tego przecież nie chcesz. Przeszłość zamykamy za sobą, bo tam jest jej miejsce.

8️⃣ W tygodniu ósmym - poznasz moją ulubioną metodę radzenia sobie ze stresem, a mianowicie metodę rozpisania sytuacji, jak również mocniej zagłębimy się w temat wdzięczności i tego, co dzięki jej praktykowaniu możesz zyskać w życiu.

9️⃣ W tygodniu dziewiątym - poznasz moc afirmacji, zrozumiesz jak ważne jest to, co ty sama myślisz o sobie. Jak ważne jest to, co myślisz o otaczającym cię świecie i ludziach w nim. Stworzysz wizję swojego idealnego, cudownego życia. Poznasz rodzaje motywacji, dzięki którym tę stworzoną wizję przeniesiesz krok po kroku, do twojej przyszłości.

1️⃣0️⃣ W tygodniu dziesiątym - jeszcze mocniej zagłębimy się w naszą podświadomość i jej funkcjonowanie. Poznasz etapy rozwoju umysłu. Zrozumiesz dlaczego mimo, że jesteś już osobą dorosłą, to często reagujesz z pozycji dziecka, powielasz dawne schematy, mimo, że wiesz na poziomie świadomym, że one tobie nie służą. Aby zmiana była trwała trzeba jej dokonać na poziomie podświadomym, a niestety dostęp do tej części umysłu jest ściśle chroniony przez pewnego strażnika (tak obrazowo mówiąc). Naszym zadaniem jest nauczyć się omijać tego strażnika i podam Tobie narzędzia, dzięki którym będziesz mogła tego dokonać.


1️⃣1️⃣ W tygodniu jedenastym - nauczysz się świadomie odpoczywać. Zrozumiesz jak ważny jest odpoczynek i wyciszenie umysłu. Przejdziemy przez ćwiczenie uwalniania negatywnym emocji, które sabotują twój sukces. Zrozumiesz jak ważne jest abyś nie osądzała siebie, abyś dała sobie zrozumienie, akceptację, miłość.


1️⃣2️⃣ W tygodniu dwunastym - podsumujemy cały proces, przejdziemy w skrócie przez najważniejsze elementy Diety Mentalnej, tak abyś tę wiedzę mogła dalej stosować w życiu. Nie tylko w kontekście Diety, ale całego twojego życia.

Podsumowując, co otrzymasz w programie:

Kompleksowy program przemiany mentalnej o wartości 1.800zł

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do 12 modułów, które umieszczone są na mojej platformie szkoleniowej.

Proponuję na początek zapoznać się z całością materiału, a później wrócić do pierwszego tygodnia i przerabiać każdy moduł, co tydzień. Bardzo ważne jest robienie ćwiczeń mentalnych, które zaplanowałam na poszczególne tygodnie programu. 

  MARKETING OTYŁOŚCI - moduł dodatkowy 

Dowiesz się, w jaki sposób producenci żywności tworzą produkty i swój komunikat marketingowy, tak aby uzależnić Ciebie od kupowania niezdrowych, tłustych, słodkich i wysoko przetworzonych produktów. 

Poznasz zależności, jakie występują między przemysłem spożywczym, medycznym i farmaceutycznym.

Nauczę Ciebie wybierać takie produkty, aby one służyły Twojemu zdrowiu i abyś nie ulegała temu marketingowi. 

Dzięki tej wiedzy jesteś w stanie zaoszczędzić dużo pieniędzy,  a inwestycja w program zwróci się Tobie bardzo szybko. 

Dostęp do konsultacji mailowych i telefonicznych  o wartości 600 zł

W czasie tych 12 tygodni, ja jestem do Twojej dyspozycji.

Gdy będziesz miała jakieś pytania, to wysyłasz mi maila, a ja w ciągu 24h (pon-pt) przesyłam Tobie odpowiedź w formie pisemnej, nagrania audio lub też kontaktujemy się telefonicznie.

Szkolenie audio FINANSOWA DIETA MENTALNA o wartości 297 zł + audiobook o pracy dla mam

Dowiesz się, jak zmieniając myślenie możesz odmienić swoją sytuację finansową.

Dla wielu kobiet ich sytuacja finansowa jest źródłem ogromnego stresu, który później zajadają.
Tak nie musi być!
Możesz zmienić ten program.

Szkolenie audio RELACJA Z MAMĄ I JEJ WPŁYW NA TWOJE DOROSŁE ŻYCIE o wartości 97 zł 

Na to jakie jesteśmy, jak się zachowujemy, jak myślimy, jak działamy, ogromny wpływ wywarła nasza relacja z mamą.

W tym szkoleniu pokażę Tobie kilka typów mam np. mama zaborcza, mama nieudolna, mama nieobecna, mama narcystyczna i jak ten rodzaj wychowania wpływa na Twoje obecne dorosłe życie. 

INSPIRUJĄCE PONIEDZIAŁKI o wartości 297zł

Co tydzień, w poniedziałek rano będzie czekało na Ciebie krótkie nagranie audio
z inspiracją na nadchodzący tydzień.

Te nagrania będziesz otrzymywać również po zakończeniu 12 tygodniowego programu
Dieta Mentalna

DZIENNIK OBSERWACJI SIEBIE o wartości 79zł  

w formie pdf, który pomoże tobie śledzić postępy w twojej pracy nad zdrowiem i sylwetką.

Pomoże on Tobie skoncentrować się na działaniach zaplanowanych na dany dzień.
Dziennik posiada dedykowane miejsce dla codziennego zapisywania Twoich obserwacji i przemyśleń, jak również tego, co jadłaś, co piłaś, za co jesteś wdzięczna, jaki miałaś poziom energii oraz jaką wykonałaś aktywność w ciągu dnia.

PLANER DZIAŁAŃ o wartości 27zł

Dzięki temu wygodnemu planerowi w formie tabeli (pdf) będziesz mogła kontrolować swoje codzienne działania w ujęciu miesięcznym i tygodniowym.

Sama będziesz zaskoczona, jak dzięki tym prostym, łatwym i systematycznym działaniom osiągniesz niezwykłe rezultaty.

Mini E-book MOJE ULUBIONE KOKTAJLE o wartości 27zł

Zauważyłam, że udostępniane przeze mnie, codziennie w relacjach na Facebooku koktajle, cieszą się dużym zainteresowaniem i dlatego też, jako bonus do tego kursu otrzymasz mini e-book z 28 moimi ulubionymi koktajlami, które możesz przygotować w mniej niż ... jedną minutę.

Dostęp do nagrań nieograniczony czasowo

Wiem, że po 12 tygodniach naszej wspólnej pracy będziesz miała bardzo fajne wyniki i wiem też jednocześnie, że na tym cały proces się nie kończy, dlatego też dostęp do nagrań będziesz miała nieograniczony czasowo i będziesz mogła do nich wracać tak często, jak będziesz tego potrzebowała.

Otrzymasz również dostęp do aktualizacji kursu i nagrań dodatkowych.


Mogłabym jeszcze długo pisać o moim programie Dieta Mentalna, o tym co w nim jest, co zawarłam w każdym tygodniu naszej wspólnej  pracy… ale czuję, że tyle wystarczy. Nie da się w kilku słowach opisać wielu godzin szkolenia

Moja metoda działa, jest skuteczna i poniżej możesz przeczytać opinie pań, które ją zastosowały w swoim życiu.

Opinie o moim programie Dieta Mentalna

Ile wydałaś już pieniędzy na różnego rodzaju diety, suplementy czy też odchudzające masaże?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, ile już wydałaś pieniędzy na różnego rodzaju diety, suplementy i odchudzające masaże?


Z lekkością wydajemy pieniądze na tego rodzaju rzeczy, bo wierzymy w to, że coś jest w stanie schudnąć za nas.


Gdyby tak było, to statystyki byłyby inne.

Gdyby coś mogło schudnąć za nas, to ponad 90% osób, które schudły nie odzyskiwałoby swoich kilogramów w ciągu niespełna dwóch lat.


Prawda jest taka, że aby schudnąć trwale, to najpierw musimy schudnąć w naszym umyśle... i nie ma innej drogi.


Kolejna dieta, kolejny suplement... nic Tobie nie da, jeśli najpierw nie zrobisz porządku w swoim umyśle i nie przygotujesz go na nową, szczupłą wersję ciebie.


W Diecie Mentalnej właśnie nad tym pracujemy, aby zmiana była trwała. Gdy zrozumiesz swój umysł, swoje myśli, to ciało samo za tymi zmianami podąży.

Wiem, że trwała zmiana i odzyskanie radości w życiu jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy sięgnąć po nią.


Spójrz na udział w tym programie, jak na inwestycję w siebie.  

Jak na najlepszy prezent, jaki możesz sobie dać.  


"TWOJE CIAŁO NIE PODĄŻY TAM, 

DOKĄD UMYSŁ GO NIE POPCHNIE"

Zapamiętaj to zdanie.


Ta zasada działa też w drugą stronę.

Jeśli myślisz o sobie źle, jeśli mówisz o sobie negatywne słowa, to one się manifestują, bo energia myśli, nigdy nie ginie bez śladu.


W programie Diety Mentalnej  pokażę Tobie, jak stworzyć idealną wizję siebie, swojego życia, a później jak tę wizję w swojej rzeczywistości, krok po kroku zrealizować. 


Nauczę Ciebie, jak dobrze myśleć o sobie, jak stać się dla siebie najlepszą przyjaciółką, jak schudnąć dla siebie, a nie dla innych...

Wiem, że spotkałyśmy się nie bez powodu. Nie bez powodu trafiłaś na moją reklamę, czy też jakiś inny post na Facebooku.

W życiu nie ma przypadków...


Moje życie, gdy schudłam, zmieniło się całkowicie.

Mam wrażenie, że urodziłam się na nowo, że ubyło mi 10 lat.

Wielu osobom jest trudno uwierzyć, że mam skończone 50 lat.

Dziś moją misją jest pokazywanie kobietom, że można schudnąć, że można schudnąć w okresie menopauzy, mając insulinooporność, problemy z tarczycą i wiele innych dolegliwości, które powodowała nadwaga.


Można schudnąć nawet jeśli żyło się z dużą nadwagą przez ponad 20 lat.

Można schudnąć bez specjalnych diet, ćwiczeń, czy też magicznych pigułek, które odchudzają tylko nasz portfel, a nie ciało.

Można schudnąć dzięki wykorzystaniu mocy własnego umysłu.

Co zabrała Tobie nadwaga?

Czy zastanawiałaś się kiedyś co zabrała Tobie nadwaga?

Co mogłoby się w Twoim życiu wydarzyć, a się nie wydarzyło, bo dodatkowe kilogramy wpływały na to, jak Ty się czujesz i na to, z jaką odwagą wychodzisz do świata?

Moje życie z nadwagą zabrało mi bardzo wiele.

przede wszystkim zabrało, moje poczucie własnej wartości.
Czułam się źle z tymi dodatkowymi kilogramami.
Czułam, że wszyscy się na mnie patrzą, że komentują mój wygląd. Często dostawałam pytania w stylu "Kiedy rodzę?"... w momencie, gdy nie byłam w ciąży.
zabrało mi też relacje towarzyskie, po jakimś czasie zaczęłam unikać ludzi, zaczęłam zamykać się w swoim świecie. Te wszystkie komentarze, że zbrzydłam, że mam tyłek jak szafa trzydrzwiowa, nie były miłe.
Udawałam, że po mnie to spływa, ale nieraz po takim spotkaniu wypłakałam morze łez.
zabrało też moją odwagę, w życiu zawodowym.
Miałam świetne wykształcenie, ukończyłam kilka kierunków studiów, ale ta moja fizyczność blokowała mnie przed wystąpieniami publicznymi. Z zawodu jestem m.in. trenerem biznesu, więc możesz sobie wyobrazić, jak ogromny to był wpływ.
zabrało wiele rzeczy... które, teraz gdy schudłam, mogę odzyskać... ale zabrała jedną rzecz, której już nigdy nie odzyskam... nadwaga zabrała zdjęcia z moimi dziećmi, gdy one były małe. Nie mam prawie żadnych zdjęć z moimi 3 córeczkami. Nie chciałam wówczas, aby ktokolwiek robił mi zdjęcia, bo tak bardzo się sobie wówczas nie podobałam.
Tej jednej rzeczy najbardziej żałuję, tego już się nie da odzyskać... bo dziewczynki dorosły

A czy Ty myślałaś kiedyś o tym, co zabrała Tobie nadwaga?
I co jeszcze zabierze, jeśli dalej będziesz jej na to pozwalać?


Zmiana jest możliwa również dla Ciebie
- wystarczy po nią sięgnąć

Zapraszam Ciebie na pokład mojego programu.
Zapraszam Ciebie do wspólnej przygody.
Zapraszam Ciebie do życia, o jakim zawsze marzyłaś!

Gdy klikniesz poniżej w czerwony lub zielony przycisk zostaniesz przekierowana do strony z formularzem zamówienia.
Po jego opłaceniu dostaniesz maila z fakturą oraz drugiego maila danymi do logowania.
Wystarczy zalogować się do panelu kursu, aby otrzymać natychmiastowy dostęp do całego programu i bonusów. 

Odchudzanie zaczyna się w głowie
Poznaj Dietę Mentalną
i
odchudź swoje ciało i życie
z wszystkiego, co Tobie już nie służy!

Dołącz do 12-tygodniowego programu Diety Mentalnej w promocyjnej cenie

997zł

497zł 

- kompleksowy program przemiany mentalnej, dzięki któremu odchudzisz swoje ciało i życie, z tego wszystkiego, co Tobie już nie służy o wartości 1.800zł + moduł dodatkowy MARKETING OTYŁOŚCI, wraz z wytycznymi odnośnie tego, co i jak jeść, aby chudnąć, który pozwoli Tobie zaoszczędzić kilka tysięcy złotych rocznie na zakupach spożywczych

- 12 tygodniowy dostęp do konsultacji mailowych i telefonicznych o wartości 600zł


BONUSY - jeśli dołączysz do programu dziś do godziny 23:59 otrzymasz dodatkowo:

- BONUS 1: Szkolenie audio FINANSOWA DIETA MENTALNA o wartości 297zł

- BONUS 2: Szkolenie audio RELACJA Z MAMĄ I JEJ WPŁYW NA TWOJE DOROSŁE ŻYCIE  o wartości 97zł 


POZOSTAŁE BONUSY: 

- BONUS 3: DZIENNIK OBSERWACJI SIEBIE o wartości 79zł

- BONUS 4: PLANER DZIAŁAŃ o wartości 27zł

BONUS 5: Mini E-book MOJE ULUBIONE KOKTAJLE o wartości 27zł

- BONUS 6: cotygodniowe nagrania z cyklu INSPIRUJĄCE PONIEDZIAŁKI  o wartości 297zł

- dostęp do nagrań masz nieograniczony czasowo i możesz wdrażać moje wskazówki w tempie, jakie będzie dla Ciebie najwygodniejsze

- dostęp  do aktualizacji kursu i nagrań dodatkowych


Wartość programu: 3.224zł

⬆️ Link do zakupu -
płatność jednorazowa 497zł
i/lub ratalna np. 10x49,70zł
Raty 0% system PayU - pierwsza płatność w ciągu 30 dni
Możliwa płatność: kartą, przelewem, blikiem, raty, płacę później z Twisto

⬆️ Link do zakupu
 - płatność w 2 ratach 2x250zł 
Druga płatność w ciągu 30 dni
Możliwa płatność: kartą, przelewem, blikiem, płacę później z Twisto

Jeśli interesuje Ciebie zakup na raty przez system PayU, to kliknij powyżej w czerwony przycisk, wpisz swoje dane i przy dostępnych opcjach płatności wybierz wtedy płatność ratalną.


Możesz wybrać 5 lub 10 rat 0% lub do 50 rat oprocentowanych.

Jeśli interesuje Cię płatność przelewem (lub Twojego banku nie ma na liście banków), to napisz do mnie kontakt@DietaMentalna.pl

Gwarancja satysfakcji

Jeśli w ciągu 14 dni od dołączenia do programu i zaangażowaniu się w proces Diety Mentalnej, stwierdzisz, że nie widzisz żadnych zmian w sposobie Twojego myślenia i podejściu do jedzenia, to wystarczy, jak do mnie napiszesz, a ja zwrócę Tobie pieniądze.

Czy ten program jest dla mnie?

Teraz na pewno zadajesz sobie pytanie, czy ten program jest dla mnie?

Wiem, że wiele razy próbowałaś już schudnąć, kupowałaś różne diety, ćwiczyłaś, poniosłaś ogrom kosztów i wyrzeczeń, a mimo to zawsze kończyło się tak samo i utracone kilogramy wracały, jak bumerang. 

Wiesz dlaczego wracały?

Dlatego, że Twój umysł Ciebie nie wspierał... a nawet więcej, być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że masz w umyśle program korzyści z życia w stanie nadwagi. 

Na poziomie świadomym mówisz, że chcesz schudnąć, a gdy przychodzi do działania, to programy podświadome biorą górę nad rozsądkiem.

Pomyśl, ile razy weszłaś do sklepu i kupiłaś automatycznie jakieś ciastko, jakiegoś pączka.
Pomyśl, ile razy mówiłaś, że od jutra nie jesz słodyczy… a koleżanka w pracy akurat miała imieniny i nie umiałaś odmówić zjedzenia kawałka tortu. Zjadłaś go, a potem byłaś zła na siebie.
Pomyśl, ile razy mówiłaś, że będziesz ćwiczyć, a potem po prostu zabrakło Ci dnia, aby aktywność fizyczną wpasować w swój grafik. Robisz wszystko dla innych… a siebie zostawiasz na sam koniec?
A na końcu jesteś już tak zmęczona, że jedyne o czym marzysz to sen… i tak minął kolejny dzień, który w żaden sposób nie przybliżył Ciebie do życia o jakim marzysz.
Pomyśl sobie, ile wydałaś już pieniędzy na te super diety cud, na te super produkty po których miałaś mieć super efekt, ale niestety tego efektu nie było lub był on tylko na chwilę.

Wiesz dlaczego ponosiłaś porażki?

Dlatego, że w Twoim umyśle jest właśnie taki schemat. Jest bodziec i jest automatyczna reakcja.
Reakcja tak szybka, że nawet nie wiesz, kiedy zjadłaś tego batonika, czy też ten kawałek tortu. Wszystko zadziało się tak automatycznie, tak jakby poza Tobą.

Jeśli masz dość już tego schematu, jeśli masz już dość wkurzania się na samą siebie, biczowania siebie słowami za to, że znów Ci nie wyszło, że znów przegrałaś… to najwyższa pora to zmienić. A zmienić możesz to poznając swój umysł. Tego jak to zrobić, dowiesz się właśnie w moim programie.

Wiem, że jestem w stanie Tobie pomóc, bo byłam kiedyś w tym miejscu w którym Ty prawdopodobnie teraz jesteś. Nie było mi w tym miejscu dobrze. Wyszłam z niego i mój świat całkowicie się zmienił.

Dzięki poznaniu wiedzy o tym, jak funkcjonuje nasz umysł, jak funkcjonują programy, które mamy w nim wdrukowane, nauczyłam się wykorzystywać moc mojego umysłu i teraz tę wiedzę przekazuję dalej.

W moim życiu nie ma już stresu, nerwów, niepokojących sytuacji. Jest spokój, radość i ogromne poczucie sprawczości. Tego właśnie chcę Ciebie nauczyć, abyś czuła spokój, abyś czuła radość, abyś czuła, że jesteś ponad każdą pojawiającą się w Twoim życiu sytuacją.

Dieta Mentalna, to nie jest odchudzenie tylko ciała. To, że nadwaga pojawiła się w Twoim życiu, to rezultat różnego rodzaju sytuacji i gdy zapanujesz nad swoim umysłem, to odchudzisz, nie tylko swoje ciało, lecz również swoje życie, z tego wszystkiego, co Tobie już nie służy.

Nasz umysł powiela znane mu schematy i wzorce. Jednym z takich schematów, jaki ja miałam wgrany, to było branie wszystkiego na siebie. Odpowiedzialność za wszystkich, za całą rodzinę, za męża, za dzieci, za brata, za mamę... Jest to częste u kobiet.

Poświęcamy się dla innych, a dla nas, w naszym życiu brakuje czasu. Innych zamiast siebie, stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystko robimy dla innych i zapominamy o sobie.

Jako kobiety/matki mamy tendencję do brania wszystkiego na swoje barki… a potem umęczone tym ciężarem idziemy przez życie… i dziwimy się, że nie możemy nigdzie dojść, nic osiągnąć, że inni nas nie szanują, nie wspierają… ale jak oni mają to robić, skoro my same siebie nie szanujemy i siebie nie wspieramy?

Jest coś takiego, jak prawo transmisji myśli (które też omawiam w szkoleniu) i my naszymi myślami możemy nauczyć innych tego, jak oni mają nas traktować. Wszystko zaczyna się od nas, w naszej głowie. To my mamy moc zmiany rzeczywistości.

Jak to zrobić? Tego oczywiście też Ciebie nauczę.

Wierzę, że spotkamy się na szkoleniu i że dasz mi szansę zostania Twoim przewodnikiem w procesie zmiany.

Jeśli masz już dość swojej nadwagi,  tej ciągłej walki z kilogramami, to moja metoda Diety Mentalnej jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Tam, gdzie jest walka, tam też są ofiary i dlatego warto zmienić ten schemat.

Trzymam za Ciebie kciuki i nie mówię żegnam, mówię do widzenia, do zobaczenia w programie. 

Iwona Nowaczyk-Krajewska

Najczęstsze pytania:

Kiedy rozpoczyna się program?

Zaczynasz wtedy, kiedy Ty chcesz. Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci założone konto na platformie kursowej i otrzymasz maila z danymi do logowania. Od razu możesz przystąpić do oglądania pierwszego nagrania. Taki dostęp przesyłany jest w max. 12h od zakupu. Jeśli nie otrzymasz takiego automatycznego e-maila, napisz do mnie na kontakt@DietaMentalna.pl wyślę go ponownie.

Na jak długo mam dostęp do programu?

Dostęp do programu masz na zawsze i możesz do niego wielokrotnie wracać. 

Jak wygląda płatność za program?

Po wypełnieniu formularza zamówienia, na dole strony będziesz widziała przycisk przekierowujący do  płatności.

Możesz zapłacić kartą, przelewem, blikiem lub też wybrać płatność abonamentową.

Jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym to wpisz  w tytule płatności swój adres mailowy + dane do faktury i przelej kwotę za kurs na poniższe konto bankowe

63 1050 1520 1000 0097 2575 6879 ING Bank Śląski S.A.

Nazwa i adres firmy:

ELEVEN ARKADIUSZ KRAJEWSKI

Żwirki i Wigury 13

63-000 Środa Wielkopolska

Po dokonaniu płatności prześlij jej potwierdzenie na mój adres mailowy: kontakt@DietaMentalna.pl

Jak tylko wpłata będzie na moim koncie otrzymasz dane do logowania.

Jeśli masz jakieś pytania przed dokonaniem płatności - to zadzwoń do mnie. Mój numer to: 698 622 339.

Czy ten program jest odpowiedni dla mnie?

Jeśli jesteś osobą, która ma już dość ciągłych diet i chce skutecznie schudnąć wykorzystując moc swojego umysłu, to ten kurs jest dla Ciebie idealny. 

Jeśli potrzebujesz większej ilości informacji napisz do mnie kontakt@DietaMentalna.pl lub zadzwoń 698 622 339 chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Czy otrzymam fakturę za program?

Tak oczywiście, faktura przyjdzie w ciągu 24h na podany przez Ciebie adres mailowy.

Almost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje imię i adres mailowy

Szanuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje imię i adres mailowy

Szanuję Politykę Prywatnościwyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close