Poznaj Dietę Mentalną

i schudnij dzięki wykorzystaniu mocy własnego umysłu

Ta metoda zadziała również u Ciebie, nawet jeśli od lat zmagasz się z nadwagą i próbowałaś już naprawdę wszystkiego...

Włącz Dźwięk Poniżej

Dzięki tej metodzie schudłam w ciągu niespełna roku 35kg
i moje kursantki również mają
wspaniałe rezultaty.
Średnio uczestniczki mojego 12 tygodniowego programu chudną ok. 8-12 kg w czasie naszej współpracy.

Jesteś kobietą, która całe życie jest na diecie? Chudniesz, tyjesz i tak non stop.
Masz wrażenie, że cokolwiek byś nie zrobiła, to i tak nie schudniesz, a nawet gdy schudniesz, to i tak utracone kilogramy wrócą jak bumerang?
Czy odchudzanie kojarzy się Tobie z wieczną walką? Z wiecznymi zakazami, nakazami, liczeniem kalorii, katowaniem się na siłowni, z jedzeniem tego, co Tobie nie smakuje?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś TAK, to jesteś we właściwym miejscu.

Poznaj Dietę Mentalną, która pozwoli Tobie zupełnie inaczej spojrzeć na proces Twojego odchudzania i podejść do niego z zupełnie innej strony.

Zanim opowiem Tobie o stworzonej przeze mnie Diecie Mentalnej, pozwól, że się Tobie krótko przedstawię. Nazywam się Iwona Nowaczyk-Krajewska i mogę powiedzieć, że o nadwadze, o otyłości wiem prawie wszystko.

Byłam na diecie setki razy, moja biblioteczka książek o odchudzaniu jest naprawdę spora... Miałam wiedzę o tym, jak schudnąć, ale mimo tej wiedzy, mimo działania, cały czas w moim życiu powielał się schemat, że chudłam, a potem odzyskiwałam utracone kilogramy.

A wraz z tymi odzyskanymi kilogramami przychodziło uczucie wstydu, poczucia winy, niezrozumienia tej całej sytuacji...
aż do momentu, gdy zrozumiałam, że odchudzanie zaczyna się w głowie i że to właśnie tam musi zajść zmiana, aby ona była widoczna w rzeczywistości.

Wszystko w życiu zaczyna się od myśli, które świadomie, bądź nieświadomie przywołujemy do doświadczenia. Gdy byłam gruba, to często bardzo źle myślałam o sobie samej.

Nie wiedziałam wówczas, że energia myśli, nigdy nie ginie bez śladu, że to co myślę ma aż tak ogromne znaczenie. Ta wiedza przyszła z czasem...

Przyszła, gdy zaczęłam interesować się tym, jak funkcjonuje nasz umysł i krok po kroku zaczęłam tę wiedzę wdrażać w moje życie.

Zrozumiałam wówczas, że to ja sama wykreowałam moją nadwagę właśnie przez to, jak o sobie myślałam.

Zrozumiałam, że walka z nadwagą, walka z kilogramami... przyczyniła się do tego, że tej nadwagi, tych kilogramów było coraz więcej i więcej w moim życiu
.

Zrozumiałam, że to z czym walczę, to to wzmacniam i mam tego więcej.

Zrozumiałam, że aby schudnąć, to muszę zaakceptować siebie, taką, jaką jestem w danym momencie życia, bo gdy schudnę, to będę miała... to samo ciało tylko trochę lżejsze.

Wyobraź sobie, że każda myśl jest jak ziarno, które wkładamy do gleby, do gleby naszej podświadomości. Gdy włożymy w nią ziarno o nazwie jestem "jestem gruba, jestem biedna", to taki właśnie plon zbierzemy.

Na poziomie świadomym możemy starać się wiele zmienić, aby schudnąć. Możemy stosować różne diety, ćwiczenia, brać różnego rodzaju suplementy... ale jeśli w naszym umyśle nosimy obraz grubej siebie, to ta wizja zawsze wygra. Ona jest silniejsza niż nasze świadome działania.

A więc co można zrobić, aby trwale schudnąć, aby odzyskać zdrowie, witalność, radość życia?

Można zmienić obraz nas samych, jaki nosimy w naszej podświadomości.

Gdy zmienisz ten obraz, to zmieni się automatycznie Twoja rzeczywistość.

Na początku zawsze jest myśl, myśl wpływa na nasze emocje, emocje na nasze działania, a działania, na efekty jakie mamy w życiu.


Wystarczy zmienić pierwszy element tej życiowej układanki, aby ruszyć całą machinę pozytywnych zmian.

To, jakie masz myśli, zależy tylko od Ciebie, bo to TY je wybierasz i o tym, jak to robić, jest właśnie moja Dieta Mentalna, do której poznania Ciebie bardzo serdecznie zapraszam.


Moja metoda Diety Mentalnej pozwala schudnąć:

bez ciężkich diet
bez ciężkich ćwiczeń
bez ciągłego myślenia o jedzeniu
bez liczenia kalorii
bez ważenia porcji
bez drogich masaży
bez magicznych pigułek, które odchudzają nasz portfel, a nie ciało...

Wystarczy jedna zmiana, która zajdzie w Twoim umyśle, abyś już nigdy nie musiała być na diecie, czy też doświadczać emocji, jakie towarzyszą efektowi jojo. 

Jeśli zainteresowało Ciebie to, co przeczytałaś powyżej i chcesz poznać moją metodę to zapraszam Ciebie na krótką, niezobowiązującą rozmowę telefoniczną. 


Moja metoda działa, jest skuteczna i poniżej możesz przeczytać opinie dziewczyn, które ją zastosowały w swoim życiu. 

Przykładowe opinie o mojej metodzie


Tym, co jest niezwykłe w mojej metodzie, to fakt, że wpłynie ona nie tylko na Twoje ciało, lecz także na całe Twoje życie. 

Zapytano kiedyś Michała Anioła, w jaki sposób tworzy tak cudowne dzieła sztuki, a on odpowiedział: "biorę blok marmuru i usuwam z niego, to co zbędne".

W Diecie Mentalnej pokażę Tobie, w jaki sposób, Ty możesz tę zasadę zastosować w Twoim życiu i usunąć z niego, to co zbędne i tym samym dzięki utracie wagi, odchudzić również całe swoje życie.

Moje wcześniejsze próby odchudzania kończyły się niepowodzeniem, bo zaczynałam je od strony fizycznej, a więc ćwiczenia, dieta, ciągła walka... a zabrakło podbudowy mentalnej.

Tym razem było inaczej, bo zrozumiałam, jak funkcjonuje nasz umysł i wykorzystałam jego moc w procesie zmiany.

To, że w Twoim życiu pojawiła się nadwaga, ma często podłoże emocjonalne i związane jest z tym, jak funkcjonuje Twój umysł.

Możesz mieć najlepszą dietę od dietetyka, ale jeśli nie będziesz miała sprzyjających Tobie myśli, to niestety nie schudniesz.

Nie zrobisz tego, co wiesz, że masz zrobić i Twój umysł kolejny raz włączy destrukcyjny program i powieli znany mu z przeszłości schemat. 

Dlatego też wg badań ponad 90% osób po zakończeniu diety wraca do poprzedniej wagi. Wracają, bo nie przygotowali swojego umysłu na zmianę. 

Tak, jak na standardowej diecie zwracasz uwagę na to co i jak jesz, tak na Diecie Mentalnej zwracasz uwagę na to, co myślisz, bowiem, to Twoje myśli wpływają na działania, a działania na efekty, jakie masz w życiu.

W mojej metodzie Diety Mentalnej pokazuję, w jaki sposób kształtować swoje myśli, aby one były naszym sojusznikiem w procesie zmiany. 

Pokazuję również, że nie musisz działać emocjonalnie. Między bodźcem i reakcją jest przestrzeń i to Ty decydujesz, w jaki sposób tę przestrzeń wykorzystasz.


Dla kogo jest ta metoda ?

dla osób, które czują, że te dodatkowe kilogramy je ograniczają
dla osób, które czują,  że ich wygląd wpływa na ich poczucie własnej wartości i powoduje, że nie rozwijają pełni swojego potencjału
dla osób, które były już na setkach różnych diet, a mimo to ciągle ich waga jest daleka od oczekiwanej
dla osób, które są w stanie zaangażować się w zmianę na poziomie mentalnym i odkryć, jakie programy w ich umyśle, trzymają ich ciało w stanie nadwagi
dla osób, które są  otwarte na wiedzę od praktyka, który przeszedł już tę drogę i wie, jakie wyzwania stoją przed osobą borykającą się z dodatkowymi kilogramami.

Dzięki metodzie Diety Mentalnej zrozumiesz swój umysł.

Poznasz mechanizmy, które miałaś w nim wgrane, a które powodowały, że dokonywane przez Ciebie zmiany nie były trwałe.


To, że wcześniej coś Tobie nie wychodziło, to nie była Twoja wina - tak po prostu działał Twój umysł i dzięki tej metodzie, zmieniając jakość Twojego myślenia, będziesz mogła zmienić jakość Twojego życia w każdym jego aspekcie.

Mogłabym długo jeszcze pisać o tym, co zawiera moja metoda Diety Mentalnej... ale czuję, że tyle wystarczy. 


Jeśli temat Ciebie zainteresował i chcesz raz na zawsze skutecznie schudnąć, to zapraszam Ciebie na niezobowiązującą rozmowę telefoniczną. 


Poznamy się, porozmawiamy i sama zdecydujesz, czy ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia. Nie jest to metoda dla wszystkich. 

Dla kogo ta metoda nie jest:

dla osób, które oczekują rozpisanej diety i liczenia kalorii 
dla osób, które oczekują magicznej pigułki, która bez ich zaangażowania odchudzi ich ciało
dla osób, które nie wierzą, że myśli wpływają na ich rzeczywistość i postrzeganie świata
dla osób, które nie chcą się rozwijać i uważają, że wiedzą już wszystko, a za brak efektów w swoim życiu obwiniają cały świat

Moja przemiana 

Wiem, że moja metoda Diety Mentalnej zmienia wygląd i życie. 

Zobacz, jak ja się zmieniłam dzięki zastosowaniu w moim życiu zasad Diety Mentalnej. 


Z kobiety zmęczonej, przytłoczonej życiem, stałam się osobą, z ogromną energią i chęcią do działania każdego dnia. Mam wrażenie, że ubyło mi nie tylko 35kg... ale również 10 lat  życia. Tak zdrowa i pełna energii nie byłam nigdy wcześniej.


Tak, jak Tobie wcześniej wspomniałam, nasz wygląd wpływa na wszystkie sfery naszego życia. Naprawiając tę jedną sferę, naprawisz, również inne.


Naprawisz ją, nie dzięki skalpelowi, czy też jakimś magicznym pigułkom. Naprawisz ją, dzięki mocy, jaką masz już w sobie, w swoim własnym umyśle.


To będzie Twoje ostatnie odchudzanie, schudniesz raz na zawsze, schudniesz skutecznie, dzięki wykorzystaniu mocy własnego umysłu. 

Ta moc już jest w Tobie, a ja tylko pomogę Tobie ją odkryć.


Czy Dieta Mentalna jest dla Ciebie? Nie wiem, bo się jeszcze nie znamy.

Nie wiem, czy jesteś osobą, która naprawdę chce schudnąć, czy osobą, która tylko mówi, że chce... między tymi dwoma osobami jest ogromna różnica... 


Jeśli moje słowa w jakiś sposób zaintrygowały Ciebie, wzbudziły Twoją ciekawość, to kliknij poniżej dowiedz się więcej 🙂

Do usłyszenia

Pozdrawiam serdecznie

Iwona Nowaczyk-KrajewskaAlmost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje imię i adres mailowy

Szanuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close

Podaj swój adres mailowy, abym mogła przesłać Tobie więcej informacji o Diecie Mentalnej

Szanuję Politykę Prywatnościwyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje imię i adres mailowy

Szanuję Politykę Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close