Poznaj Dietę Mentalną
i odchudź swoje ciało i życie
z wszystkiego,
co Tobie już nie służy

Witaj serdecznie,

nazywam się Iwona Nowaczyk-Krajewska i mogę powiedzieć, że o nadwadze,  o otyłości wiem prawie wszystko.

Otyłość towarzyszyła mi przez ponad 20 lat życia i powodowała, że na każdym kroku nie żyłam, tak jakbym tego chciała. Byłam gruba, a nawet bardzo gruba. Moje BMI w najgorszym momencie wynosiło 38,86, a więc otyłość kliniczna II stopnia.

Wstydziłam się tego, jak wyglądam. Moja samoocena była bardzo niska. 
Nie wierzyłam w siebie i w swoje możliwości. Pozwoliłam, aby nadwaga zabrała mi wiele w życiu... na szczęście to już przeszłość.

Dziś jestem na drodze do mojej wymarzonej sylwetki, jednak to co dużo bardziej istotne, odchudziłam nie tylko swoje ciało, ale przede wszystkim swoje życie z tego, co mi już nie służy.

Zapytano kiedyś Michała Anioła w jaki sposób tworzy tak cudowne dzieła, a on odpowiedział: "biorę blok marmuru i usuwam z niego, to co zbędne".

Zrobiłam dokładnie to samo. Usunęłam z mojego życia to co zbędne i w tym kursie podzielę się z Tobą technikami, które pozwoliły mi schudnąć lekko, łatwo i przyjemnie i co najważniejsze bez walki.

To, że w Twoim życiu pojawiła się nadwaga ma często podłoże emocjonalne i związane jest z tym, jak funkcjonuje Twój umysł.

Tak jak na standardowej diecie zwracasz uwagę na to co i jak jesz, tak na diecie mentalnej zwracasz uwagę na to co myślisz, bowiem to Twoje myśli wpływają na Twoje działania, a działania na efekty, jakie masz w życiu. 

Możesz mieć najlepszą dietę od dietetyka, ale jeśli nie będziesz miała sprzyjających Tobie myśli, to niestety nie schudniesz. 
Nie zrobisz tego, co wiesz, że masz zrobić i Twój umysł kolejny raz włączy destrukcyjny program i powieli znany mu z przeszłości schemat. Dlatego też wg badań ponad 90% osób po zakończeniu diety wraca do poprzedniej wagi. Wracają, bo nie przygotowali swojego umysłu na zmianę.

W programie Dieta Mentalna pokazuję w jaki sposób kształtować swoje myśli, aby one były naszym sojusznikiem w procesie zmiany. Tak, jak to było u mnie. 

Co znajduje się w 4-tygodniowym
programie Dieta Mentalna?

4 tygodniowy program Dieta Mentalna został podzielony na dwie części:

Część 1 - nagrania audio, które otrzymasz natychmiast po dołączeniu do programu

Część 2 - nagrania wideo, które będziesz otrzymywała co tydzień, od dnia 7.

dowiesz się w jaki sposób zmieniając swoje myślenie możesz zmienić każdy aspekt Twojego życia
poznasz mechanizmy działania Twojego umysłu i dzięki temu nie będziesz już siebie obwiniać za błędy, za brak sukcesów
dowiesz się, jak funkcjonuje Twój umysł i jak go przeprogramować, aby on był Twoim sojusznikiem w drodze do realizacji marzeń
dowiesz się w jaki sposób schudnąć lekko, łatwo i przyjemnie bez wysiłku, bez ciężkich ćwiczeń, bez wymyślnych diet, dzięki temu, że zmienisz sposób Twojego myślenia o sobie i o tym, co i dlaczego jesz
zrozumiesz, że jedzenie ma znaczenie i że to co wkładasz do ust buduje Twoje ciało na poziomie komórkowym. Tak jak do auta nie wlejesz złej jakości paliwa, tak samo po tym kursie nie włożysz do ust jedzenia, które może Tobie szkodzić
zapomnisz o emocjonalnym jedzeniu, bo zrozumiesz, jak funkcjonują Twoje emocje i pamięć Twojego ciała. Będziesz umiała je kontrolować. 
poznasz techniki dzięki którym zaprojektujesz swoje życie zupełnie na nowo i usuniesz z niego, to co zbędne i co Tobie już nie służy
poznasz techniki dzięki którym wytrwasz w drodze do realizacji każdego celu
nauczysz się wspierającego Ciebie myślenia
dowiesz się, jak kształtować swoje życie, tak aby każdy Twój dzień był wyjątkowy

To, że wcześniej coś Tobie nie wychodziło, to nie była Twoja wina - tak po prostu działał Twój umysł i dzięki temu kursowi, zmieniając jakość Twojego myślenia, będziesz mogła zmienić jakość Twojego życia w każdym jego aspekcie.

Bardzo mi zależy, abyś miała konkretne wyniki i dlatego stworzyłam ten program w wygodnej formie audio (część 1) + wideo (część 2). 

Dzięki temu będziesz mogła go słuchać w dowolnym momencie i będzie on mógł towarzyszyć Tobie np. w drodze do pracy.

Jest to program, który warto przesłuchać wielokrotnie, bo wiele rzeczy będzie dla Ciebie nowych i nieznanych. Potrzeba czasu, aby one zakotwiczyły się w Twoim umyśle. Warto pamiętać, że powtarzanie jest matką umiejętności i że dzięki temu programujemy nasz umysł we właściwym kierunku. 

Gdy wygrasz w swojej głowie - wygrasz w życiu!

Gotowa na nową przygodę?

Gotowa na odchudzenie swojego ciała  i życia
 z wszystkiego, co Tobie już nie służy?

Zobacz bonusy, jakie otrzymasz dołączając
do 4-tygodniowego programu Dieta Mentalna

BONUS 1: Szkolenie audio Finansowa Dieta Mentalna o wartości 297 zł 

Dowiesz się, jak zmieniając swoje myślenie możesz odmienić swoją sytuację finansową. 

Wszystko zaczyna się od myśli, a o pieniądzach często myślimy źle ... i dlatego nie ma w naszym życiu. 

Możesz zmienić ten schemat i zarabiać tyle, ile chcesz.

BONUS 2: E-book + audiobook 
"Jak połączyć pracę z macierzyństwem i zarabiać w Internecie" o wartości 79 zł

Gdy w naszym życiu pojawia się dziecko, to nagle nasze potrzeby finansowe idą w górę... a pensja często pozostaje bez zmian. Problemy finansowe generują ogromny stres i prowadzą często nawet do rozpadu małżeństwa i wielu innych problemów.

W tym e-booku pokażę Tobie, jak możesz wykorzystać Internet do zarabiania dodatkowych pieniędzy.

BONUS 3: Konsultacja telefoniczna
o wartości 250zł

Bardzo mi zależy na Twoim sukcesie i dlatego w ramach tego 4 tygodniowego programu masz dostęp do godzinnej konsultacji telefonicznej. 

Dzięki temu poznamy się bliżej i będę mogła Tobie lepiej pomóc. 

BONUS 4: dostęp do nagrań nieograniczony czasowo

Wiem, że po 4 tygodniach naszej wspólnej pracy będziesz miała bardzo fajne wyniki i wiem też jednocześnie, że na tym cały proces się nie kończy, dlatego też dostęp do nagrań audio i wideo będziesz miała nieograniczony czasowo i będziesz mogła do nich wracać tak często, jak będziesz tego potrzebowała.

Przykładowe opinie o moim szkoleniu.

Pewnie zastanawiasz się teraz, czy ten program jest dla Ciebie. 

Już nie raz kupowałaś różne diety i kończyło się zawsze tak samo... 

Dlaczego? Dlatego, że Twój umysł Ciebie nie wspierał.


🔴 Pomyśl, ile razy weszłaś do sklepu i kupiłaś automatycznie jakieś ciastko, jakiegoś pączka.


🔴 Pomyśl, ile razy mówiłaś, że od jutra nie jesz słodyczy… a koleżanka w pracy akurat miała imieniny i nie umiałaś odmówić zjedzenia kawałka tortu. Zjadłaś go, a potem byłaś zła na siebie.


🔴 Pomyśl, ile razy mówiłaś, że będziesz ćwiczyć, a potem po prostu zabrakło Ci dnia, aby aktywność fizyczną wpasować w swój grafik. Robisz wszystko dla innych… a siebie zostawiasz na sam koniec? A na końcu jesteś już tak zmęczona, że jedyne o czym marzysz to sen… i tak minął kolejny dzień, który w żaden sposób nie przybliżył Ciebie do życia o jakim marzysz.


🔴 Pomyśl sobie, ile wydałaś już pieniędzy na te super diety cud, na te super produkty po których miałaś mieć super efekt, ale niestety tego efektu nie było lub był on tylko na chwilę.

 

Wiesz dlaczego ponosiłaś porażki? Dlatego, że w Twoim umyśle jest właśnie taki schemat. Jest bodziec i jest automatyczna reakcja. Reakcja tak szybka, że nawet nie wiesz, kiedy zjadłaś tego batonika, czy też ten kawałek tortu. Wszystko zadziało się tak automatycznie, tak jakby poza Tobą.

 

Jeśli masz dość już tego schematu, jeśli masz już dość wkurzania się na samą siebie, biczowania siebie słowami za to, że znów Ci nie wyszło, że znów przegrałaś… to najwyższa pora to zmienić. A zmienić możesz to poznając swój umysł. Tego jak to zrobić, dowiesz się właśnie w moim kursie.

 

Nasz umysł ma ogromną moc… tylko niestety nikt nas nigdy nie uczył w jaki sposób z tej mocy korzystać.

 

Zobacz są ludzie, którzy odnoszą sukcesy, którzy mają to co Ty chcesz mieć.

Być może myślisz, że oni mają jakąś magiczną moc. Nie, nie mają. Oni mają wspierające ich myśli, a za tymi myślami idą wspierające ich działania. 

A działania dają efekty.

 

Nie obiecuję Ci, że ten program jest łatwy, że zmiana myślenia jest łatwa. 

Zmiana myślenia jest procesem, bo Twój stary umysł lubi to co zna, a Ty będziesz mu pokazywała inne ścieżki, inne sposoby myślenia, więc na początku on będzie się bronił przed zmianą.


Każda nauka, każda nowa wiedza wymaga czasu i powtórzeń, aby na stałe zagościła w naszym umyśle, aby stała się częścią nas.

 

Dlatego też dostęp do kursu masz nieograniczony czasowo.


Wiem, że jestem w stanie Tobie pomóc, bo byłam kiedyś w tym miejscu w którym Ty prawdopodobnie teraz jesteś (skoro doczytałaś do tego miejsca, to zakładam, że tak ). 


Nie było mi w tym miejscu dobrze. Wyszłam z niego i mój świat całkowicie się zmienił. Najpierw stworzyłam mój idealny świat w moim umyśle, a potem ten świat przeniosłam do mojej rzeczywistości i tego właśnie Ciebie nauczę. Nauczę Ciebie jak odchudzić swoje ciało, ale co dużo, dużo bardziej istotne, to odchudzić swoje życie, z tego co już Tobie nie służy.


Nie jestem dietetykiem, który nigdy nie miał wyzwań z wagą, czy też trenerem personalnym, który nie umie wejść w umysł osoby z nadwagą.

Umysł osoby z nadwagą inaczej funkcjonuje niż osoby szczupłej, bo są w nim wgrane inne programy. 


W ciągu 20 lat "zaliczyłam" kilku dietetyków, kilku trenerów personalnych... ale za każdym razem waga wracała, bo nie przygotowałam swojego umysłu na zmianę. Mój umysł powielał stary znany mu z przeszłości schemat...


Jednym z takich schematów, jaki miałam wgrany, to było branie wszystkiego na siebie. Odpowiedzialność za wszystkich, za całą rodzinę, za męża, za dzieci, za brata, za mamę... Jest to częste u kobiet. Poświęcamy się dla innych, a dla nas, w naszym życiu brakuje czasu. Innych zamiast siebie, stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystko robimy dla innych i zapominamy o sobie. 

 

Jako kobiety/matki mamy tendencję do brania wszystkiego na swoje barki… 

a potem umęczone tym ciężarem idziemy przez życie… i dziwimy się, że nie możemy nigdzie dojść, nic osiągnąć, że inni nas nie szanują, nie wspierają… 

ale jak oni mają to robić, skoro my same siebie nie szanujemy i siebie nie wspieramy? 


Jest coś takiego, jak prawo transmisji myśli (które też omawiam w szkoleniu) i my naszymi myślami możemy nauczyć innych tego, jak oni mają nas traktować. Wszystko zaczyna się od nas, w naszej głowie. To my mamy moc zmiany rzeczywistości. 


Jak to zrobić? Tego oczywiście też się dowiesz w moim 4-tygodniowym programie Diety Mentalnej.

 

Wierzę, że spotkamy się w programie i że dasz mi szansę bycia Twoim przewodnikiem w procesie zmiany.  


Gdy klikniesz w czerwony przycisk zostaniesz przekierowana do strony z formularzem zamówienia. Po jego opłaceniu w ciągu 15 minut dostaniesz maila z danymi do logowania. Wystarczy wejść na podaną stronę i odsłuchać przygotowane nagrania audio, a po 7 dniach otrzymasz pierwszy materiał wideo.


Oczywiście zmiana bez Twojego udziału się nie zadzieje i dlatego tak ważne jest robienie ćwiczeń mentalnych o których mówię w programie.

To tak jak z dietą od dietetyka, aby mieć efekt, to trzeba trzymać się zaleceń żywieniowych czy też wykonywać konkretne ćwiczenia. I tak samo jest w Diecie Mentalnej. Tutaj też wykonujesz ćwiczenia, tylko innego rodzaju. 


Wiem, że mój program zmienia życie i dla mnie jest to przecudowne, móc być w kontakcie z moimi klientkami. Móc cieszyć się ich sukcesami. 

Móc odpowiadać na ich pytania i prowadzić je w procesie zmiany. 


Ogromnie mi zależy, abyś odzyskała siebie, odzyskała wiarę w siebie i swoją sprawczość, a możesz tego dokonać zmieniając jakość swojego myślenia.


Tak więc jeśli masz już dość ciągłej walki z kilogramami, to moja metoda Diety Mentalnej będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. 

Tam, gdzie jest walka, tam też są ofiary i dlatego warto zmienić ten schemat. 


Do usłyszenia w programie.

Wskakuj na pokład w wakacyjnej cenie  

 

Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam serdecznie.

 

Iwona Nowaczyk-Krajewska

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy otrzymam dostęp do 4-tygodniowego programu?

Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci założone konto na platformie kursowej. Dane do logowania otrzymasz w ciągu 15 minut na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia. Od razu możesz przystąpić do słuchania pierwszej części programu - nagrań audio kursów Dieta Mentalna i Finansowa Dieta Mentalna. W tym momencie masz również dostęp do bonusowego audiobooka o którym wspomniałam powyżej. 

Kolejne materiały w formie wideo będziesz otrzymywała od dnia 7 i jak tylko będziesz miała jakiekolwiek pytania, to ja jestem do Twojej dyspozycji. Pracujemy razem przez 4 tygodnie, tak abyś wdrożyła tę wiedzę w życie i aby w Twoim życiu zaszła cudowna zmiana, abyś odchudziła nie tylko swoje ciało, lecz również życie z tego wszystkiego, co Tobie nie służy. 

Na jak długo mam dostęp do programu?

Dostęp do programu masz na zawsze i możesz do niego wielokrotnie wracać.

Jak wygląda płatność za program?

Po wypełnieniu formularza zamówienia, na dole strony będziesz widziała przycisk przekierowujący do  płatności.

Możesz zapłacić kartą, przelewem, blikiem lub też wybrać płatność odroczoną Twisto.

Jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem bankowym to wpisz  w tytule płatności swój adres mailowy + dane do faktury i przelej kwotę za kurs na poniższe konto bankowe

63 1050 1520 1000 0097 2575 6879 ING Bank Śląski S.A.

Nazwa i adres firmy:

ELEVEN ARKADIUSZ KRAJEWSKI

Żwirki i Wigury 13

63-000 Środa Wielkopolska

Po dokonaniu płatności prześlij jej potwierdzenie na mój adres mailowy: kontakt@DietaMentalna.pl

Jak tylko wpłata będzie na moim koncie otrzymasz dane do logowania.

Jeśli masz jakieś pytania przed dokonaniem płatności - to zadzwoń do mnie. Mój numer to: 698 622 339.

Czy ten program jest odpowiedni dla mnie?

Jeśli jesteś osobą, która ma już dość ciągłych diet i chce skutecznie schudnąć wykorzystując moc swojego umysłu, to ten kurs jest dla Ciebie idealny. 

Jeśli potrzebujesz większej ilości informacji napisz do mnie kontakt@DietaMentalna.pl lub zadzwoń 698 622 339 chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Czy otrzymam fakturę za program?

Tak oczywiście, faktura przyjdzie w ciągu kilku minut na podany przez Ciebie adres mailowy.

Almost there! Just One more step...

Get the case study now

My step-by-step implementation guide to getting more freedom from your business

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje imię i adres mailowy

Szanuję Politykę Prywatnościwyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close